O nás

Zahradnictví Novák | Rozvoz květin Nymburk

V roce 1991, byla panem Josefem Novákem založena rodinná firma, Zahradnictví Nymburk. Hlavním pěstitelským produktem jsou venkovní květiny. Na jaře si každý zákazník může sám vybrat z velké nabídky balkonových květin, přímo ze skleníku. Na přání zákazníka osázíme vybrané květiny do truhlíků a nádob.

Také vám nabídneme velký výběr řezaných a pokojových květin. Jako doplněk u nás můžete zakoupit dřeviny, trvalky, okrasné trávy, bylinky, skalničky a v neposlední řadě vodní rostliny. Dále zajišťujeme prořez ovocných stromů, údržbu okrasných dřevin a zahrad.

V našich provozovnách vám rádi naaranžujeme jak narozeninové, tak sváteční kytice, dodáme je na vámi požadovanou adresu a ke každé kytici přiložíme přáníčko s vlastním textem. Také je možné objednat dekorativní výzdobu na různé slavnostní a kulturní akce.

Na vánoční období je pro vás připraven velký výběr adventních věnců, vánočních dekorací a to vše z naší vlastní produkce. I v jarních měsících máme co nabídnout, od narychlených cibulovin až po velikonoční výzdobu. 

Též svatební kytice si u nás našla řadu velmi spokojených zákazníků, zařizujeme nejen kytice pro nevěsty, družičky, maminky, ale i korsáž pro ženicha. Samozřejmostí je výzdoba svatebních stolů a aut. 

Další službou je výroba pohřební vazby, která zahrnuje kytice na rakve a chvojové věnce. Dle přání zákazníka vyrobíme smuteční stuhu s textem a vše dopravíme na místo obřadu. V dušičkovém období u nás zakoupíte jak řezané tak i hrnkové chryzantémy naší produkce, dále věnečky, věnce, nazdobené koše a kytice.

Velký sortiment zboží a profesionální přístup je naším prvořadým cílem, ve všech prodejnách vám rádi odborně poradíme a s úsměvem vás obsloužíme.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

NYMBURK - main (B)
© 2017 Zahradnictví Novák | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.